BK Honér v Galileu
A predsa sa...v Bratislave hraje
Po dlhšom útlme predtým veľmi aktívneho BK Honér, spôsobeného stratou jeho pôsobiska (zmena majiteľa), sa začína blýskať na lepšie časy. Jeho členovia sa už nemusia po skupinkách schádzať v rôznych zariadeniach, ktoré neboli vhodné pre serióznu činnosť. Je to i vďaka tomu, že v druhej polovici minulého roku sa podarilo zrealizovať dohodu s vedením reštaurácie Galileo, ktorá umožňuje opätovne rozbehnúť predchádzajúcu úspešnú činnosť.
Objekt je klimatizovaný a má veľmi dobrú polohu (v blízkosti kostola Blumentál) a už sa v ňom i uskutočnil kurz pre nových záujemcov a v závere roka i Vianočný turnaj, na ktorom sme privítali okrem našich mladých hráčov i seniorské páry z Trenčína a Žiliny. Veríme, že sme ním naviazali na sériu obľúbených Honér turnajov, ktoré v minulosti zohrali nie zanedbateľnú úlohu pri hernom raste mladých reprezentantov.
Dať čo najviac príležitostí talentovaným hráčom bude i naďalej v centre záujmu vedenia klubu, ktorý úzko spolupracuje s Národným bridžovým centrom. I počas spomínaného útlmu a aj za cenu finančných obetí, sme im umožnili účasť v ligových súťažiach v ČR.
V súčasnosti sa v Galileu každú nedeľu konajú malé turnaje (zatiaľ na 3-4 stoloch) so slušnou účasťou mladých hráčov. Dúfajme, že sa postupne podarí zlikvidovať bratislavské herné "moratórium", ktoré je dôsledkom prehlbujúceho úpadku bridžu na Slovensku.


V našom novom priestore to žije
Fotografie zväčšíte kliknutím

Príjemná hra v príjemnom prostredí


Aktívne sa zapájajú i absolventi kurzu


Navštevujú nás i starí dobrí známi


Stretnete tu i hráčov budúcnosti


A to hlavné - dobre si zahráte!

Tešíme sa na Vás!