Čeložnice - Zimné juniorské sústredenie
Opäť mimoriadne úspešní
Dáme si repete... bolo ústredným sloganom populárnej piesne z obľúbenej relácie, ktorú si tí prv narodení iste dobre pamätajú. To isté si asi museli povedať i naši mladí hráči, ktorí sa rozhodli na tohoročnom týždennom sústredení v Čeložniciach zopakovať svoj veľký úspech z minulého roku. A podarilo sa!
Do hlavnej súťaže nastúpil náš tím (Megatit) so skúsenou dvojicou Kubica-Vodička, ktorej výborne sekundoval nádejný trnavský pár Gabriel-Macho. Dobre rozbehnutú súťaž musel Adam pre študijné povinnosti predčasne opustiť, za ktorého zaskočil J. Mráz a na záver súťaže prišiel svojich kolegov posilniť i Jakub Jakabšic.

Družstvo si počínalo suverénne a to i bez svojho stabilného člena Jakuba Rumančíka a vo finále súťaže svoj minuloročný úspech zopakovalo (zvíťazili v ňom o 23 impov). Aj v druhom najlepšom tíme sme mali želiezko v ohni Barborku Štrbovú.

Presne do bodky sa uskutočnilo i "repete" v celkovom hodnotení jednotlivcov (highscorer), v ktorom dominoval Martin Vodička a v kategórii dorastu bol opäť najlepším Riško Gabriel.

V náročnom týždni (23.1. - 30.1.) účastníci absolvovali celú paletu súťaží (BAM, Patton, skupinovku i párové turnaje na topscore i impy), v ktorých odohrali stovky rozdaní. Je nosením dreva do lesa pripomínať aká je to výborná škola pre ich ďalší výkonnostný rast. To si uvedomuje i vedenie krúžku na trnavskom gymnáziu Angely Merici, keď finančnou podporou umožnilo účasť na tomto podujatí aj ďalším dvom perspektívnym žiakom (Miklovič a L. Gabriel).

Organizácia sústredenia bola v osvedčenej režii známeho funkcionára a odborníka na mládežnícky bridž Michala Králika.

A my sa tešíme, že sme dobre reprezentovali Slovensko.
GRATULUJEME!